Українці створили накладки для ран й опіків на фронт

Українські інженери створили інноваційні накладки для ран та опіків, дезінфікуючи розчини, препарати для знезараження води, які зараз працюють на фронті.

silmedia_zgcl/Z8_HB9VSg.jpeg

Про це повідомляє один із розробників інновації Олександр Длігач.

Один з розробників розповів, що завдяки антибактеріальним компонентам ці вироби можна успішно використовувати для попередження інфікування ран патогенними мікроорганізмами.

Крім того, використання накладок допомагає створювати на раневій поверхні пластифіковане біоцидне газопроникне покриття, яке забезпечує тривалий (до 2-х діб) захист обробленої поверхні. Розробники розповіли, що це покриття легко змивається водою.

За словами розробників, з 2014 року інноваційні накладки для ран і опіків, дезінфікуючи розчини та препарати для знезараження води активно використовуються і ефективно працюють на фронті, а також користуються попитом і повагою серед військових медиків та волонтерів.

Речовини з накладки дозволяють проводити ретельне очищення поверхні рани, зволожувати її і пригнічувати патогенну бактеріальну флору, що й створює умови для якнайшвидшого її загоєння.

Нагадаємо, українці створили безпілотник-міношукач для звільнених територій.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар