«Укренерго» скасує тендер на закупівлю кондиціонерів

«Укренерго» вирішило скасувати тендер на закупівлю кондиціонерів, на які виділили понад 629 тисяч гривень. Компанія ремонтуватиме наявні кондиціонери, щоб забезпечити роботу технічної інфраструктури.

silmedia_zgcl/h4HtHQyIR.jpeg
Ілюстративне фото з відкритих джерел

Про це повідомили в пресслужбі компанії.

«Укренерго» пояснило, що замінити планували спліт-системи, яким 16 та 13 років, щоб забезпечити охолодження технічних приміщень: акумуляторної кімнати та ліфтового машинного залу. У компанії зазначили, що тендер готували ще на початку 2024 року, коли енергетична система повністю покривала потреби споживачів.

«Мета цієї закупівлі — забезпечити безперебійне охолодження технічних приміщень: акумуляторної кімнати та ліфтового машинного залу. Ми все купуємо в суворій відповідності до закону і правил прозорості, тому підготовка процедур займає певний час. Оголошення цього тендеру, на жаль, збіглося з вимушеними обмеженнями енергопостачання через російські обстріли», — написали в «Укренерго».
silmedia_zgcl/27kySwySR.jpeg
Фото: НЕК «Укренерго»

У компанії також запевнили, що кондиціонери в будівлях та офісах «Укренерго» не працюють з того часу, як компанія закликала всіх споживачів не вмикати їх.

Тендер вирішили скасувати «задля уникнення маніпуляцій». В «Укренерго» заявили, що поремонтують наявні системи кондиціонування, щоб забезпечити роботу технічної інфраструктури компанії. Тендери відновлять тоді, коли скасують усі відключення світла.

Передісторія

3 червня «Укренерго» оголосило тендер на закупівлю кондиціонерів для потреб апарату управління. Планувалося закупити чотири комплекти кондиціонерних систем на загальну суму приблизно 629 мільйонів гривень. Установити закуплені кондиціонери мали до 30 листопада.

silmedia_zgcl/ceP2SwyIR.png
Скріншот тендеру на системі Prozorro

Утім, тендер викликав обговорення в мережі, оскільки останніми днями «Укренерго» зазначало про суттєве збільшення дефіциту в енергосистемі. Одна з причин — зріс рівень споживання через використання кондиціонерів.

Нагадаємо, Каховська ГЕС: що змінилося за рік після підриву.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар