В Україні викрили нові схеми втечі чоловіків за кордон

Служба безпеки України заблокувала три схеми ухилення від мобілізації та незаконного виїзду за кордон чоловіків призовного віку. Правоохоронці затримали організаторів оборудок.

silmedia_zgcl/LiAOCwFIg.jpeg

Схема ексрадника глави адміністрації Януковича

У Києві СБУ затримала злочинну групу, яка вивозила ухилянтів до Євросоюзу під виглядом водіїв міжнародних пасажирських перевезень.

На чолі угруповання був чоловік, який з 2012 і до початку 2014 року обіймав посаду радника глави адміністрації президента-втікача Януковича.

Експосадовець оформлював своїх клієнтів на підконтрольну компанію-перевізника та реєстрував їх у системі «Шлях» як водіїв закордонних рейсів.

«Списання» з військового обліку

На Закарпатті слідчі викрили посадовця місцевої військово-лікарської комісії, який продавав ухилянтам фіктивні медвисновки про непридатність до служби за станом здоров’я.

Чоловіки планували виїхати за межі України як «списані» з військового обліку. Правоохоронці затримали посадовця під час одержання хабарю.

silmedia_zgcl/BK-B_wKIg.jpeg

Лісові маршрути

На Тернопільщині СБУ викрила волонтерку місцевого благодійного фонду та її спільника. За «винагороду» вони довозили ухилянтів до кордону з європейською країною, а далі показували їм обхідні маршрути лісовими стежками. Їх затримали при спробі нелегального переправлення за межі України декількох втікачів від мобілізації.

Суд над нардепом

Народний депутат України вніс неправдиві відомості до офіційних документів на підставі яких виїхав за кордон. Він написав заяву до МОЗ з проханням надати йому документи необхідні для перетину кордону України у зв’язку з терміновою необхідністю супроводу його батька на лікування.

Замість того щоб супроводжувати свого батька на лікування він перетнув державний кордон самостійно на наступний день після виїзду за кордон батька. В подальшому батько повернувся до України набагато раніше, ніж нардеп. Народний обранець був за кордоном понад місяць на відпочинку. Він встиг двічі відвідати Італію, Хорватію та Іспанію.

Інформацію щодо нардепа передали до суду.

silmedia_zgcl/1Ve3XwFIg.jpeg
Нардеп Дубінський

Стрімер, який хотів переплисти річку

Житель Дніпра приїхав на Закарпаття, щоб незаконно перетнути державний кордон. 39-річний стрімер у прямому ефірі розповів підписникам про спробу втекти з України. Чоловік планував переплисти річку. Він проплив один метр, але через небезпеку одразу почав гребти назад до берега. Стрімера затримали закарпатські прикордонники.

silmedia_zgcl/sFrb9wFSg.jpeg

Нагадаємо, в Україні заблокували нові схеми втечі ухилянтів за кордон.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Треш"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар