В Україні викрили злочинну групу, яка на замовлення спалювала квартири

Правоохоронці викрили учасників злочинної групи, які виїжджали у будь-яку точку країни та закидали будинки й квартири пляшками із запалювальною сумішшю за гроші.

silmedia_zgcl/ehPpIA1SR.jpeg
Група людей спалювала житло людей і знімала це на камеру

Про це повідомили в Нацполіції України.

Правоохоронці встановили організаторів злочинної групи: 20-річний та 26-річний мешканці Київської та Чернігівської областей. До злочинної схеми причетні дев'ять мешканців Київщини та Житомирщини, які приймали замовлення на підпали та розподіляли між членами організації гроші.

Фігуранти підпалювали чуже житло та фільмували це на камеру. Вони розробляли план злочину: проводили розвідку місцевості, закуповували паливно-мастильні матеріали та робили з них «коктейлі Молотова». За послугу просили від 500 до 3000 доларів. Таким чином зловмисники встигли пошкодити чотири квартири та пʼять будинків в Чернігівській, Полтавській, Львівській, Житомирській, Вінницькій та Київській областях.

Слідчі Нацполіції провели 24 обшуки за місцями проживання учасників і зібрали докази причетності до серійних підпалів всіх одинадцятьох учасників злочинної групи. В тому числі — вилучили боєприпаси, понад 10 тисяч доларів у різній валюті, мобільні телефони, на які приймались замовлення та фільмувались злочини і банківські картки, на які перераховувались кошти за скоєне.

silmedia_zgcl/DBthI0JIg.jpeg
Порушникам повідомили про підозру

Всім учасникам злочинної схеми повідомили про підозру за умисне знищення або пошкодження чужого майна, вчинене шляхом підпалу організованою групою. Їм загрожує до десяти років в'язниці.

Нагадаємо, у Києві шахраї підробляли листи від військових частин й отримали 1,7 млн грн допомоги.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Треш"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар