В Україні з'явився музичний альбом, присвячений Марії Примаченко

На британському лейблі Touched Music вийшов новий альбом українського електронного музиканта, саунд-дизайнера та засновника фестивалю Next Sound Андрія Кириченко під назвою «MARIA».

silmedia_zgcl/hCIyN_TIg.jpeg

Альбом музиканта складається з 14 треків, які присвячені життю та творчості художниці Марії Примаченко. Назви пісень відсилають до назв картин Марії Примаченко, зокрема «Чорний звір» (Black Beast) та «Їде осінь на коні» (Autumn Is Riding On Horseback).

За словами автора Андрія Кириченка, історія альбому почалась у 2020 році на мистецькому фестивалі Bouquet Kyiv Stage. Тоді артист використав картини Марії Примаченко для візуального супроводу концерту «Дивосвіт Химер». Також поштовхом стало повномасштабне вторгнення, коли згорів Іванківський історико-краєзнавчий музей, де зберігалось 25 картин Марії Примаченко.

silmedia_zgcl/LmolHlTSg.jpeg
Андрій Кириченко
«Цим альбомом Андрій хоче привернути додаткову увагу до планомірного знищення українського культурного коду через російську агресію», — зазначають в описі альбому.

Придбати альбом можна на Bandcamp. 50% коштів від реалізації альбому підуть до фонду боротьби з раком, ще 50% розподілять між фондами на підтримку України.

Нагадаємо, Jerry Heil визнали найпопулярнішою українською співачкою на Spotify.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Культура"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар