В український прокат виходить фільм «Обмін»

З 16 травня в українських кінотеатрах покажуть воєнну драму «Обмін» режисера Володимира Харченка-Куліковського, що заснована на основі реальних подій.

silmedia_zgcl/PQPIMHfSg.webp
Кадр із фільму «Обмін»

Про це повідомляє Держкіно України.

Зйомки фільму відбувались на території Київської області наприкінці 2021 року.

Фільм розповідає про події на окупованій частині Донецької області, де в полон до бойовиків потрапляє молодий український воїн. Його батько дізнається про це та вирушає за лінію розмежування, щоби врятувати сина.

silmedia_zgcl/rp7RMNBIR.jpeg
«Через стосунки з колишньою дружиною у Олександра напружені стосунки з сином, але заради нього він готовий на усе. Щоб звільнити сина, батько має сам поїхати на лінію розмежування і привезти вказану суму. Але на обмін привозять іншого хлопця. І події починають розвиватись абсолютно непередбачувано. У справу вступає російський полковник ГРУ, очільник російських окупаційних військ міста. Людина без моралі і правил. Перед яким вибором постане кожен з героїв і як один телефонний дзвінок перевернув долі усіх героїв цього фільму?», — йдеться в описі фільму.

У драмі знялися В’ячеслав Довженко, Влад Мамчур, Ганна Адамович, Василь Баша, Андрій Олефіренко, Остап Дзядек, Єгор Козлов, Надія Левченко, Дмитро Лінартович, Олександр Єфіменко, Олег Примогенов, Дмитро Оцупок, Ірина Островська.

Нагадаємо, у кінотеатрах покажуть фільм «Крашанка», що зняли за 10 днів.

Підпишіться на наш Телеграм-канал, аби дізнаватися про найцікавіше.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Культура"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар