Водіїв вантажівок евакуюють з українсько-польського кордону — Мінвідновлення

Міністерство розвитку громад територій та інфраструктури збирає дані для евакуації водіїв вантажівок, які застрягли на кордоні з Польщею.

silmedia_zgcl/U6r5XmNIR.jpeg

Про це повідомив заступник міністра розвитку громад, територій та інфраструктури Сергій Деркач.

Для евакуації з кордону, необхідно заповнити гугл-форму.

«Ми кілька разів порушували питання на робочому й офіційних рівнях щодо харчування, чергування швидких, пожежних машин, належних санітарних умов — нічого з цього немає. Натомість і надалі бачимо повідомлення про погодження продовження протесту з боку місцевої влади», — пояснив Деркач.

Мінвідновлення надіслало офіційного листа з пропозицією створити моніторингову групу з боку Європейського Союзу на кордоні. Група фіксуватиме ситуацію перед заблокованими пунктами пропуску: чи пропускають небезпечні вантажі, яким чином перетинає кордон гуманітарна допомога, в яких умовах перебувають українські водії.

Нагадаємо, 6 листопада польські перевізники розпочали блокаду на кордоні з Україною. Наразі чотири пункти пропуску заблоковані. Поляки заявили, що блокада пункту пропуску «Ягодин — Дорогуськ» триватиме до 1 лютого 2024 року.

Раніше ми писали, що на 22 листопада Україна зазнала збитків на 400 мільйонів євро через протести польських перевізників на кордоні.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Користь"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар