Володимир Зеленський став найвпливовішою людиною Європи — Politico (оновлено)

Інтернет-видання Politico визнав Президента України Володимира Зеленського найвпливовішою людиною Європи у 2023 році. Щороку видання створює рейтинг діяльності європейських діячів.

Видання Politico додало на сайті інформацію, що дійсний рейтинг минулорічний. Нові результати опублікують 28 листопада 2023 року.

silmedia_zgcl/eFfUSKHSR.jpeg

Про це повідомляє Politico.

У рейтингу політиків є три категорії: виконавець, мрійник та руйнівник, а також номінація найвпливовішої людини, яку здобув Володимир Зеленський.

«Зеленський переконав решту Європи в тому, що її майбутнє пов'язане з майбутнім України – в це мало хто вірив до вторгнення Росії в лютому. Його комунікативні навички були ключовими. Його риторика чітко показує зловмисність російського режиму, проти якого він бореться, розвіюючи віру значної частини Європи – особливо в Берліні та Парижі – в те, що Москва може бути партнером», — йдеться у повідомленні.

Журналісти вважають, що Зеленський вдало використав соцмережі, медіа і західні культурні інституції, такі як Оскар та Каннський кінофестиваль, де він виступав, аби залучити людей до війни та переконати лідерів і громадськість, що вони теж мають боротися.

Видання зазначає, що Зеленському довіряють зброю, надають гранти й військову підтримку, яка, ймовірно, буде тільки розширюватися, оскільки Захід розглядає питання про передачу систем протиповітряної оборони, додали там.

Зеленський вдруге очолив рейтинг найвпливовіших людей Європи за версією Politico.

Нагадаємо, про що говорив Зеленський у ексклюзивному інтерв’ю The Sun.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар