Ворог наступає на Покровському напрямку — Генштаб

Окупанти інтенсивно атакують українських захисників на Покровському напрямку. Ворог здійснив 25 штурмів, на окремих ділянках росія має частковий успіх.

silmedia_zgcl/QNxvNGyIR.jpeg
Фото: Генштаб

Про це повідомили в Генштабі.

Покровський напрямок залишається найбільш активним за кількістю атак на фронті. Окупанти мають частковий успіх на окремих ділянках, проте ЗСУ перешкоджають просуванню противника. На Покровському напрямку впродовж дня, подекуди за підтримки авіації, застосовуючи КАБи, ворог здійснив 25 штурмових дій та намагався наростити значні зусилля із вогневого контролю практично уздовж всієї лінії зіткнення.

Мапа: DeepState. Період: 20-28 травня.

Ситуація на інших напрямках фронту

Наразі на фронті відбулося близько 110 бойових зіткнень. Російські загарбники намагаються використати перевагу в живій силі, техніці та підтримку з повітря. Українські воїни дають бій ворогу, а на окремих напрямках – самі здійснюють результативні активні дії з покращення стійкості оборони.

Протягом доби росіяни завдали по території України 3 ракетних із застосуванням 4 ракет і 38 авіаційних ударів із застосуванням 57 КАБів, задіяли 435 дронів-камікадзе.

На Харківському напрямку відбулося сім бойових зіткнень. ЗСУ відбили чотири штурмові дії російських окупантів в районах Стариці та Вовчанська. Ситуація напружена, але контрольована українськими військами. На даний час триває бій в районі Вовчанська. За даними Генштабу, українські захисники активно протидіють та завдають втрат ворогу.

На Куп’янському напрямку відбулося 19 бойових зіткнень. Сили оборони успішно відбили 16 атак ворога в районах населених пунктів Синьківка, Степова Новоселівка, Дружелюбівка, Новоєгорівка та Невське. Ще по одному бойовому зіткненню тривають в районах Петропавлівки та Невського.

silmedia_zgcl/jhaiHGsSR.png

На Сіверському напрямку ворог вісім разів атакував наші позиції поблизу Білогорівки, де намагався вклинитися в бойовий порядок українських підрозділів. Ситуація напружена. Оборонці України докладають максимум зусиль аби не допустити просування російських окупантів в глибину нашої території.

На Краматорському напрямку агресор шість разів намагався атакувати підрозділи Сил оборони в районах Григорівки, Кліщіївки та Андріївки. Всі спроби були безуспішними. Втрат наших позицій не допущено.

silmedia_zgcl/vUJWNMyIR.png

На Курахівському напрямку нарахували дев'ять бойових зіткнень. Загарбники намагаються просунутися в районах населених пунктів Красногорівка, Костянтинівка та Водяне. Підрозділи Сил оборони відбивають атаки противника та посилюють стійкість оборонних рубежів.

silmedia_zgcl/7caGHMsSR.png

На Времівському напрямку російські окупанти не полишають спроб потіснити українських захисників із зайнятих позицій. Шість атак окупантів наші воїни відбили в районі Старомайорського.  Одна ще продовжується. Сили оборони контролюють ситуацію.

silmedia_zgcl/sThnHMyIg.png

На Оріхівському напрямку відбулося три бойових зіткнення. Російським окупантам не вдалося відтіснити наші підрозділи від Малої Токмачки.

На Придніпровському напрямку окупанти не полишають спроб вибити Сили оборони з позицій на лівобережній частині Дніпра. 10 бойових зіткнень суттєвих змін в обстановку на даній ділянці не внесли.  Українські військові продовжують контролювати ситуацію, втрат наших позицій не допущено.

Інститут вивчення війни

Аналітики зазначають, що ЗСУ продовжують повертати обмежені позиції на північ від Харкова, в цей час російські окупанти продовжили активно тиснути на інших ділянках фронту – зокрема на Донеччині, де ворог проводив механізовані штурмові атаки. Сили оборони зайняли позиції вздовж вітрозахисної смуги на південний схід від Лук'янців (на північний схід від Липців і на північ від Харкова).

silmedia_zgcl/COekHMsIg.png

Нагадаємо, триває евакуація на сході, півдні та півночі України. Кількість людей, які змушені покинути домівку щодня зростає. Жителі Харківщини, Херсонщини, Донеччини та інших регіонів вкладають найважливіші речі у тривожну валізку, беруть тварин та залишають все у пошуках безпечного місця. Як рятують людей — розповідаємо у матеріалі.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар