З 16 травня в прокат виходить воєнна драма «Обмін»

З 16 травня в кінотеатрах покажуть український воєнний фільм «Обмін» режисера Володимира Харченка-Куліковського, що заснований на реальних подіях.

Про це повідомили в Держкіно.

За сюжетом фільму, столичний хірург дізнається, що його син пішов на війну добровольцем та потрапив у полон до сепаратиста. Хлопця пропонують обміняти за грошову винагороду. Коли справа доходить до обміну, батько не впізнає сина. Далі події розгортаються непередбачувано для кожної сторони.

«Щоб звільнити сина, батько має сам поїхати на лінію розмежування і привезти вказану суму. Але на обмін привозять іншого хлопця. І події починають розвиватись абсолютно непередбачувано. У справу вступає російський полковник ГРУ, очільник російських окупаційних військ міста. Людина без моралі і правил. Перед яким вибором постане кожен з героїв і як один телефонний дзвінок перевернув долі усіх героїв цього фільму?», — йдеться в описі фільму.
silmedia_zgcl/IGEzS3LIR.png
Кадр із фільму «Обмін»

У драмі знялися В’ячеслав Довженко, Влад Мамчур, Ганна Адамович, Василь Баша, Андрій Олефіренко, Остап Дзядек, Єгор Козлов, Надія Левченко, Дмитро Лінартович, Олександр Єфіменко, Олег Примогенов, Дмитро Оцупок, Ірина Островська.

Нагадаємо, назвали найпопулярніший фільм в українському Netflix.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Культура"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар