З уламків літака «Мрія» створили благодійну колекцію прикрас

Український бренд ювелірних виробів karpenko jewelry представив обмежену колекцію прикрас під назвою «оМРІЯна помста». У ній уламки зруйнованого росіянами літака АН-225 «Мрія» перетворили на прикраси.

silmedia_zgcl/qaEjl3fSg.jpeg
Фото: karpenko jewelry

Про це повідомили на сайті бренду.

У колекції представили дві брошки: одна у формі турбіни, а інша — у формі літака «Мрія». Брошка «Літак» відтворює силует «Мрії». У дизайні використали найвпізнаваніший ракурс літака, яким його бачили на презентаціях та закарбували на фото по всьому світу. Автори доповнили його кінцівкою у вигляді тризуба. Наклад – 225 одиниць.

silmedia_zgcl/g5RPl3fIR.jpeg
Фото: karpenko jewelry

Брошка «Турбіна» символізує шість двигунів, які робили «Мрію» найпотужнішим цивільним транспортним літаком у світі. Наклад — 1000 прикрас.

Уламок літака для створення колекції передала парамедикиня Галина Алмазова, яка разом зі своїм підрозділом відбивала атаки на аеропорт, опікуючись пораненими.

silmedia_zgcl/2Ih9_qBIR.jpeg
Фото: karpenko jewelry

Весь прибуток з продажу ювелірних виробів спрямують на обладнання для Головного управління розвідки України.

Нагадаємо, ми зібрали вітчизняні бренди, які підтримують захисників, зберігають пам'ять про загиблих українців та щодня працюють на перемогу. Добірка українських брендів, які донатять.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар