Завдала 100 ножових ударів незнайомці: у Південній Кореї довічно ув'язнили фанатку кримінальних шоу

Південнокорейський суд ув'язнив 23-річну Кім Юджон, яка вбила незнайомку «з цікавості», завдавши 100 ножових ударів.

silmedia_zgcl/qrSY1ZHSg.webp

Про це повідомляє BBC.

Поліцейські розповіли, що Кім Юджон була одержима кримінальними серіалами та романами й набрала високі показники в тестах на психопатів.

Захопившись ідеєю «спробувати вчинити вбивство», вона скористалася додатком, роблячи вигляд, що шукає вчительку англійської мови, шукала собі жертву.

У травні 2023 року дівчина зв’язалася з 26-річною жертвою, яка жила в південно-східному місті Пусан. Потім Юджон прийшла додому до репетиторки та напала на неї. Вона завдала понад 100 ударів жінці та продовжувала бити навіть після смерті жертви. Потім вона розчленувала тіло жінки та поїхала на таксі, щоб залишити частину останків у віддаленому парку.

Водій таксі зателефонував до поліції після того, як побачив кров на валізі дівчини. Історія вебперегляду показала, що дівчина місяцями досліджувала, як убити людину та позбутися тіла.

Кім Юджон зізналася, що її інтерес до вбивства викликали кримінальні шоу та телепрограми. Прокуратура вимагала для Кім Юджон смертної кари, проте суд призначив для неї довічне ув'язнення.

Нагадаємо, задушив дружину та дітей: у Польщі затримали українця.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Треш"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар