ЗСУ отримали снаряди, щоб зупинити наступ росіян на Харківщині

На півночі Харківщини українські військові, які керують гаубицею, розповіли про зменшення дефіциту артилерійських снарядів на фронті.

silmedia_zgcl/1xkiobESg.jpeg
Українські військові 92-ї окремої штурмової бригади ЗСУ

Про це пише Reuters.

Після відновлення військової допомоги з боку США артилеристи ЗСУ почали отримувати нові партії снарядів, що призвело до зменшення катастрофічного дефіциту снарядів під час боїв у Харківській області. Видання зазначає, що на півночі Харківщини ведуться більш інтенсивні бойові дії, ніж поблизу Бахмута у 2023 році.

«Це 24/7, їхня піхота продовжує прибувати, ми продовжуємо відбивати їхні атаки. Принаймні, намагаємося. Коли це можливо, ми їх знищуємо. Раніше ми стояли в районі Бахмута, зараз нас перекинули сюди. Тут набагато "гарячіше". Там у нас не було снарядів. Тут хоч снаряди є, почали завозити», — розповів один з навідників гаубиці 92-ї окремої штурмової бригади ЗСУ.

Водночас він зазначив, що снаряди не закінчаться, адже всі розуміють важливість утримання оборони.

«Так, ми будемо отримувати боєприпаси, бо ми протистоїмо великому і серйозному угрупованню ворога. Якщо ми зараз продемонструємо, що здатні в такій екстремальній ситуації зупинити широкомасштабний наступ ворога на Харків і Харківську область, то ворог не наважиться навіть думати про наступ на Київ, Чернігів, Суми чи Полтавщину», – сказав він.

Німецьке видання Bild зазначає, що просування російської армії зупинилося через 11 днів після переходу держкордону на півночі Харківщини.

silmedia_zgcl/9YXWJbPIg.png
Наступ росіян на Харківщині. Мапа: DeepState

Автори Bild наголошують, що використання Україною нової американської зброї допомогло зупинити загарбників. ЗСУ активно використовуються бомби GLSDB, ПТРК Javelin, артилерійські снаряди калібру 155 мм. Таке ж озброєння надійшло і на лінію фронту на Донеччині.

silmedia_zgcl/8prNTxESR.jpeg
Ситуація на фронті поблизу Липців

Нагадаємо, російський наступ на півночі Харківщини сповільнився.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар