260 тисяч чоловіків оновили дані у застосунку «Резерв+»

Станом на 20 травня 2024 року 260 тисяч чоловіків призовного віку оновили військово-облікові дані у мобільному застосунку «Резерв+», загалом авторизувалися близько 460 тисяч разів.

silmedia_zgcl/EeSlKtPIg.jpeg
Фото ілюстративне

Про це розповів речник Міноборони Дмитро Лазуткін в етері Радіо Свобода.

Речник Міноборони розповів, що наразі оновити дані можуть також чоловіки за кордоном. Він додав, що у перший день запуску мобільного застосунку це було неможливим.

За словами Лазуткіна, згодом, ймовірно, вони розглянуть можливість авторизації у мобільному застосунку не лише через ID-банкінг, а й у інший спосіб.

«На сьогодні вже доступний «Резерв+» в понад 200 країнах світу. Тобто ті українці, які перебувають за кордоном, також можуть уточнити свої дані. Нагадаю, що в перший день за кордоном не можна було авторизуватися. А зараз пройшов апдейт (оновлення – ред.) і, в принципі, така можливість є щодо технічних моментів», — розповів речник Міноборони.

За його словами, у застосунку «Резерв+» з’явиться оновлення і відображатиметься також спеціальний код, аналогічний тому, який повинен міститися на військово-обліковому документі. Такий код буде дійсним для перевірки працівниками ТЦК та СП, поліції, Держприкордонслужби:

«Резерв+» поки що штрихкоду не має, але найближчим місяцем (скажімо так, щоб не вводити людей в оману) має з’явитися електронний аналог паперового документу, який можна буде пред’являти представникам поліції, ТЦК та СП і прикордонної служби у разі зупинки. Тобто він буде абсолютно ідентичний паперовому».

Нагадаємо, Міноборони запустили мобільний застосунок Резерв+ для військовозобов’язаних, призовників та резервістів. За допомогою цього додатку можна оновити свої дані не виходячи з дому.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар