Депутати звернулись до СБУ через пародію «95 кварталу» на працівників ТЦК

Нардепи направили звернення до генпрокурора та глави Служби безпеки України щодо номера «95 кварталу». У розіграній сцені артисти одягнули піксельну форму ЗСУ та зобразили розбещених військових, які замість виконання обов'язків домагаються колег.

silmedia_zgcl/c8WJ8AYIR.jpeg

Про це розповіли в пресслужбі партії ЄС.

«З Іриною Геращенко, Іриною Фріз, Іванною Климпуш-Цинцадзе, Володимиром Ар'євим, Софією Фединою звертаємось до генерального прокурора та голови Служби безпеки з вимогою проаналізувати виступ на наявність фактів дискредитації та перешкоджання законній діяльності», – зазначила Іонова.

За її словами, ЗСУ боронять українську землю, а гумористи влаштовують інформаційні провокації, які паплюжать честь та гідність військових.

«Історія гучна, провокаційна, але питання вже закрите, як у контексті дисплінарного покарання, так і суспільного осуду. А спроба кварталівців дискредитувати армію огидна та недоречна», – зазначила депутатка.

Нагадаємо, «Квартал 95» виступив з номером «Начальник Рівненського ТЦК шифрується від російських шпигунів». Акторки, які грали співробітниць територіального центру комплектування, розповідали, що їхній начальник нібито використовував поцілунки для шифрування від російських спецслужб.

Українці засудили «Квартал 95» за зневажливе ставлення до воїнів, які ризикують своїм життям за свободу та незалежність країни. Користувачі соцмереж назвали розіграну сцену принизливою.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар