Міносвіти підтримує студентів, які вимагають звільнення Фаріон після скандалу

У Міністерстві освіти і науки України підтримали вимоги студентів Львівської політехніки, не співпрацювати з Іриною Фаріон після її висловлювань про українських захисників.

silmedia_zgcl/jnMP8rVSR.jpeg

Про це повідомляє Суспільне.

У Міністерстві заявили, що окрім освітньої функції університети мають завдання формувати особистість та світогляд студента. А тому викладачі повинні виховувати в студентах повагу до фундаментальних цінностей. Серед них — гідність людини та повага до українських захисників та захисниць.

У МОН заявили, що заклади вищої освіти самостійно призначають та звільняють з посади викладачів і працівників.

А тому університети несуть відповідальність за те, щоб ці люди були «не тільки кваліфікованими спеціалістами, але й людьми високих ціннісних орієнтирів та моральних переконань».

Нагадаємо, активісти Львівської політехніки, де викладає Ірина Фаріон, закликали звільнити її з посади. Студенти вимагають реакції керівництва національного університету на гучні висловлювання.

Українська мовознавиця, докторка філологічних наук та народна депутатка 7-го скликання Ірина Фаріон заявила, що не вважає українцями військових, які спілкуються російською мовою. Зокрема, вона зачепила бійців "Азову" й Третьої штурмової бригади. Її закиди викликали обурення у суспільстві.

Нагадаємо, що сама Фаріон у своєму Telegram-каналі повідомила, що її Facebook-сторінку заблокували.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар