Побили за українську мову: у Києві напали на дружину військового

2 червня у столиці двоє чоловіків напали на дружину військового та волонтерку Наталю за її відмову розмовляти російською мовою. Нападники викрикували українофобні фрази, розповідали, що скоро прийдуть окупанти, а потім побили її та забрали телефон.

silmedia_zgcl/XuGERfySR.jpeg
Скріншот із відео

Про це постраждала розповіла у соцмережах.

За словами Наталі, вона поверталась з прощання з парамедикинею Іриною Цибух на Майдані Незалежності. Після цього жінка пішки йшла додому від зупинки електрички «Куренівка». Однак поблизу підземного переходу вона зустріла двох чоловіків, які фамільярно з нею розмовляли російською мовою.

«На це я рівно сказала, що не розумію російську, обігнавши їх. Чоловік у смугастому почав насміхатися і сказав, що через місяць я все буду "розуміти", бо приїдуть узькі і "ви*буть мене і таких, як я". І ще купа подібного бруду щодо українців, мови і мене особисто. Я увімкнула камеру. Далі те, що на відео», – написала дівчина.

Увага, відео містить нецензурну лексику.

Наталя розповіла, що була змушена припинити запис через те, що один з чоловіків плюнув їй в обличчя та відібрав телефон.

«Добре, що я була в окулярах. Удвох вони викрикували безперевні погрози в мій бік. Смугастий вирвав телефон з рук і постійно підіймав його вверх, імітуючи кидок об асфальт. Його дружбан почав мене відштовхувати і бити. Скидалось на те, що вони збираються піти з моїм девайсом. Я вимагала віддати телефон. Мені вдалося декілька разів проїхатися по пиці смугастого. Він втратив рівновагу і впав. В цьому двіжі я отримала від когось з них удари по ногах (гематома, ссадна). Зате, вдалося вирвати свій телефон», – поділилася волонтерка.

За її словами, коли вона підіймалася, то її ще раз вдарили по обличчю, але згодом вона відбігла на безпечну відстань. Жінка написала заяву на нападників в поліцію. Вона здогадується, що нападники працюють на ринку на Почайній та просить допомоги у їх пошуку.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Треш"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар