У Дніпрі відкрили шпиталь для постраждалих тварин

У Дніпрі нідерландські благодійники відкрили шпиталь невідкладної допомоги для тварин, які постраждали від війни.

silmedia_zgcl/X6XP8zySR.jpeg

Про це повідомив Укрінформ.

Любителі тварин із Нідерландів надіслали тисячі пожертвувань для створення шпиталю в Україні:

«Коли ми були в Україні у грудні минулого року, ми побачили, що є величезна потреба в медичній допомозі для тварин, постраждалих від війни. Багато тварин перебувають у жахливому стані. Коти з простреленими очима та собаки з тяжкими ранами живота чи переломами лап. Тварин щоденно привозять українські військові до притулків для тварин, які ми підтримуємо вже понад два роки. Без невідкладної медичної допомоги більшість тварин не мають шансів, ми це бачили на власні очі. Дніпро видається найкращим місцем для шпиталю невідкладної допомоги», — розповіла нідерландська захисниця тварин і засновниця зоозахисної організації House of Animals Карен Сутерс.
silmedia_zgcl/i1WsUzyIg.jpeg

Шпиталь для тварин назвали «Люсі», на честь вівчарки, яку тяжко поранену привезли до притулку для тварин у Дніпрі у грудні. Люсі померла через відсутність гігієни та належного медичного догляду.

«У шпиталі для тварин є операційна. Є стерильні палати на 70 лікарняних ліжок та відділення із медикаментами та продукцією медичного призначення. Ветеринари в Україні добре підготовлені та надають оптимальну медичну допомогу. І дуже важливо: всі працюють із такою неймовірною любов'ю та індивідуальною увагою до кожної тварини!» — підкреслила засновниця зоозахисної організації House of Animals Карен Сутерс.

Нагадаємо, з уламків літака «Мрія» створили благодійну колекцію прикрас.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар