У французькому університеті виставили «невидані дипломи» загиблих українських студентів

В університеті Страсбурга відкрили виставку з «невиданими дипломи», які не зможуть отримати українські студенти, бо загинули або ж були скалічені росіянами.

silmedia_zgcl/RqH3ubTIg.webp

Про це повідомляє Укрінформ.

На виставці показують фотографії 40 студентів України, які за період 2022 -2023 років були вбиті росією безпосередньо на фронті, або під час свого студентського цивільного життя. Це 40 історій, і до кожної додається невиданий диплом, де замість печатки стоїть підпис «Сміливість».

«У Страсбурзі десятки тисяч іноземних студентів, які мають абсолютно інше життя – без тривог і проблем. Ми хочемо, щоб вони побачили обличчя своїх однолітків, які вже ніколи не зможуть довчитись через війну. Хочемо донести до них, чого нашій країні коштує ця війна. Це персональні історії, емоційні, через які можна продовжувати привертати увагу молоді до війни», – розповіла волонтерка Олександра Тарасова.
silmedia_zgcl/nrG3uxoIR.jpeg

Історії українських студентів були відтворені сімома мовами на чотирьох континентах, зокрема, в провідних університетах Австралії, США, Канади, Великої Британії, Данії, Австрії, Об’єднаних Арабських Еміратів, Індії.

Нагадаємо, Meta видалила з Instagram сторінки «Меморіалу» про вбитих українців.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар