У Швейцарії скасували концерти українських музикантів через росіян

У Цюриху планували провести концерти гурту «Воплі Водоплясова» та Артема Пивоварова, проте виступи виконавців скасували.

silmedia_zgcl/7JogHv_Vg.jpeg

Про це повідомили артисти на своїх сторінках.

Концерт «Воплі Водоплясова» планували провести 25 червня. За словами фронтмена гурту його звинуватили у прихильності до ультранаціоналістичної ідеології. Зарубіжні медіа пошири дезінформацію, що призвело до скасування концерту.

«Кремлівська пропаганда працює за кордоном, використовуючи геббельсівські методи: чим брутальніша брехня, тим більше у неї вірять. Абсолютно безпідставно мене звинувачують у прихильності до ультранаціоналістичної ідеології, що є абсолютною неправдою», — розповів Олег Скрипка.

Артист розповів, що своїми виступами вони підтримують ЗСУ та прагнуть розповісти світовій спільноті, що Україна — самобутня країна зі своїми традиціями, своєю культурою і сьогодні вона бореться з агресором.

Також влада Швейцарії скасувала концерт українському співаку Артему Пивоварову, який мав відбутися 5 червня. Про це виконавець розповів у сторіз. Місцева влада назвала музиканта «Ультраправим радикалом». Артист додав, що концерт зіграють на новому майданчику.

Нагадаємо, німецький рятувальник понад місяць гасив пожежі на Донеччині.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Культура"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар