В Україні розслідують розтрату 20 млрд грн на будівництві фортифікацій

Правоохоронці порушили близько 30 кримінальних справ щодо розтрати державних коштів, виділених на будівництво фортифікацій. Загалом сума розтрати може становити близько 20 мільярдів гривень.

silmedia_zgcl/y0wyMWUSR.webp
Ілюстративне фото

Про це розповів нардеп і представник Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради з питань використання держкоштів, спрямованих на облаштування фортифікацій та закупівлю БпЛА Михайло Бондар.

За його словами, на засіданні заслухали представників Міноборони, Мінстратегпрому, Міністерства внутрішніх справ, департаментів і підрозділів, щоб зрозуміти, скільки коштів загалом виділили на побудову фортифікацій і закупівлю безпілотників. Михайло Бондар розповів, що загалом є 25 розпорядників бюджетних коштів для будівництва фортифікацій.

На наступне засідання комісія має отримати детальну інформацію по кожному провадженню. За словами Михайла Бондаря, йдеться про дуже великі суми грошей.

«Це колосальні суми, які можуть розкрадатися, якщо буде доведено цими кримінальними провадженнями. В час війни такі люди мають бути притягнуті до відповідальності з конфіскацією, з позбавленням волі, і з тим, щоб вони не мали можливості роками, а то й пожиттєво займати такі високі посади», — наголосив Бондар.

Нагадаємо, у Вовчанській громаді фермери орендували землю, де мали бути фортифікації.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар