З'явився трейлер українського фільму «Редакція»

1 травня на каналі «Артхаус Трафік» вийшов перший український тизер стрічки «Редакція» режисера Романа Бондарчука. Фільм з'явиться у прокаті восени 2024 року.

Сатиричну комедію «Редакція» зняли ще до початку повномасштабного вторгнення на Херсонщині. Сюжет стрічки розгортається навколо ідеаліста Юри, який намагається захистити рідкісних тварин від знищення. Він вирушає на пошуки бабака степового, якого, за словами селян, бачили в тій місцевості.

«Проте Юра стає свідком підпалу лісу і вирішує зібрати докази цього злочину, надаючи свої фотографії підпалювачів і статтю до редакції місцевої газети. Його наївне уявлення про світ руйнується у вирі фейкових новин, корупційних схем і фальсифікованих виборів. Опинившись у центрі таємничого ритуалу, який проводять місцеві чиновники, герой має з’ясувати, хто він — представник напівзниклого виду «людини справжньої» чи звичайний невдаха», — йдеться в описі фільму.

Головну роль у фільмі виконав Дмитро Багненко — журналіст, а нині військовий. Також у стрічці зіграли акторка Римма Зюбіна («Люся інтерн», «Гніздо горлиці»), кінорежисерка Жанна Озірна, драматург Максим Курочкін, актори Андрій Кирильчук («Памфір»), Василь Кухарський («Максим Оса»), Сергій Степанський («Вулкан»), режисер Олександр Шмаль, журналіст Сергій Іванов та інші.

Світова прем’єра фільму відбулася на 74-му Берлінському міжнародному кінофестивалі у програмі Forum.

Нагадаємо, український фільм «Чорнобиль 22» вийшов онлайн.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Культура"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар