В Австралії показали фільм британського журналіста, який поширює російську пропаганду

18 березня австралійський національний мовник ABC показав в ефірі передачі Four Corners документальний фільм «Українська війна: Інша сторона», який поширює тези російської пропаганди, британського журналіста Шона Лангана.

silmedia_zgcl/JGffR21SR.jpeg
Британський журналіст Шон Ланган, який взяв інтерв'ю в російських окупантів. Скриншот NV з ITV

Фільм британського режисера Шона Лангана показує хід війни в Україні очима російських військових, які повторюють пропагандистські тези. У фільмі розповідають про життя росіян на фронті. Зокрема, у стрічці є інтерв'ю з окупантами, які брали участь у захопленні Авдіївки.

Посольство України в Австралії і посол Василь Мирошниченко засудили показ фільму, який назвали «журналістським еквівалентом чаші блювоти». Українські дипломати зазначають, що фільм повторює російську пропаганду, історичні викривлення, безліч кричущої брехні та всіляко підігрує кремлівським наративам.

Українське посольство вважає, що показ фільму принизив тисячі невинних українців, вбитих російськими окупантами.

«Він беззаперечно повторював і транслював незліченну відверту брехню, викривлення історії, расистські твердження та пропагандистські наративи, що виходили з Кремля», — йдеться у заяві українських дипломатів.

Посол заявив, що очікує на зустріч з директором АВС і наголосив, що корпорації має бути соромно за «повне сміття», яке вона випустила в ефірі.

Нагадаємо, трек із російського серіалу очолив рейтинг Apple Music в Україні.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Культура"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар