Читай по-голлівудськи: улюблені книги відомих акторів

Обрати для себе книжку може бути тим ще завданням, особливо на тлі такого розмаїття варіантів. У цій статті зібрані книжкові рекомендації зірок світового кіно.

silmedia_zgcl/zR8Rky3VR.jpeg

Тімоті Шаламе: «1984» Джордж Орвелл

silmedia_zgcl/C1Nnzs34g.webp

Дія роману відбувається у світі, в якому панує тоталітарний режим. Основна держава, відома як Океанія, де керує партія Великого Брата. Партія контролює кожний аспект життя людей, включаючи їхні думки, дії та споглядання світу.

Головний герой, Вінстон Сміт, працює у міністерстві правди. Його робота це переписувати та спотворювати історію, змінюючи факти на користь режиму. Він добре розуміє нелюдські методи контролю та пропаганди, що використовує верхівка. У його серці, попри все, все ще живе потяг до свободи, і він прагне знайти спосіб опиратись системі.

Емма Вотсон: «Маленький принц» Антуана де Сент-Екзюпері

silmedia_zgcl/TYTVkyqVR.webp

«Маленький принц» — це чарівна казка-філософська повість, написана французьким письменником Антуаном де Сент-Екзюпері. Хлопчик зустрічається з різними дивними персонажами, яким розповідає про своє життя і ділиться думками про дорослість, любов, дружбу, матеріальне та духовне багатство.

Робін Вільямс: Трилогія «Фундація» Айзека Азімова

silmedia_zgcl/IH9Nzy3VR.webp

Галактична Імперія на шляху до занепаду. Попереду тисячоліття варварства і війн. Уникнути цього страхіття неможливо, але є шанс скоротити період руїни. Психоісторик Гарі Селдон знає, як це зробити. Саме він переконує імператора створити Фундацію — скарбницю надбань людства, з якої розпочнеться народження нової величної імперії.

Наталі Портман: «Хмарний атлас» Девіда Мітчелла

silmedia_zgcl/sYT5zs3Vg.jpeg

Роман складається з шести пов'язаних між собою історій, дія яких відбувається з середини дев'ятнадцятого століття до далекого постапокаліптичного майбутнього.

Джонні Депп: «В дорозі» Джек Керуак

silmedia_zgcl/KyzJks34g.jpeg

Цей роман став іконічним твором «бітнік» літератури і символізує дух свободи, шукачів пригод та дослідників нових горизонтів.

Гвінет Пелтроу: «Джейн Ейр» Шарлотта Бронте

silmedia_zgcl/DCt_ksqVR.jpeg

Головна героїня, Джейн Ейр, — виховувалася в сиротинці та потім була наймичкою в домі своїх родичів. Життя дівчини змінюється, коли її приймають у годувальницьку школу, а потім вона стає вихователькою у родині містера Рочестера. Між Джейн і її роботодавцем з'являється особливий зв'язок, але багато перепон, включаючи таємниці містера Рочестера, стають на шляху їхнього щастя.

Шарліз Терон: «Дорога» Кормак Маккарті

silmedia_zgcl/TQZKmyq4g.jpeg

Дія роману відбувається в майбутньому після глобальної катастрофи, яка майже повністю знищила людську цивілізацію. Головний герой - батько, який разом зі своїм маленьким сином подорожує по зруйнованому світу в пошуках безпеки та кращого життя.

Попереду в них довга та небезпечна дорога, де на кожному кроці герої стикаються з різними випробуваннями та загрозами.

Педро Паскаль: «Сто років самотності» Ґабрієль Ґарсія Маркес

silmedia_zgcl/f3g0iy3VR.jpeg

Події роману розгортаються у вигаданому селищі Макондо, де проживає родина Буендія. Головного героя — Орестеса Буендія, було засуджено на вічну самотність, яка простяглася на кілька поколінь. Крізь століття сім'я Буендія переживає безліч подій — війни, революції, кохання, трагедії, а їхні життя сплітаються з магічними елементами та фантастичними подіями.

Кожне покоління Буендіа стикається з власними демонами та жорстокою долею, але не може позбутися прокляття самотності та знайти гармонію. Запеклі цикли долі повторюються, а родина зазнає утрат, болю та трагедій, що відбиваються на мешканцях Макондо.

Джулія Робертс: «Їсти, молитися, кохати» Елізабет Гілберт

silmedia_zgcl/NxzBis3VR.webp

Роман розповідає історію Ліз, жінки з Нью-Йорка, яка стикається з кризою середнього віку. Після складного розлучення та емоційно виснажливого періоду, вона втрачає головне: сенс та смак до життя. Аби набратися сил та повернутися до нормального стану, Ліз вирушає у світову подорож. На її шляху три країни: Італія, Індонезія та Індія. Там вона вчиться їсти зі смаком, молитися з відкритим серцем та кохати, наче вперше.

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Кирило Висоцький

Ще з рубрики: "Культура"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар