Маршал авіації: британські ракети знищать російські лінії постачання

Британські ракети Storm Shadow здатні змінити правила гри для українських Збройних сил, адже російсько-українська війна наразі йде на виснаження. І саме битва за логістику, де здатність виснажити, порушити або знищити матеріально технічне забезпечення ворогів, стає критичною метою.

Про це у своїй колонці для видання The Telegraph пише маршал авіації Грегорі Джек Беґвелл, старший командувач Королівських ВПС у відставці.

silmedia_zgcl/OFqexy84R.jpeg
британські ракети Storm Shadow здатні змінити правила гри - експерт
«росія в основному мала безпечний тил, захищений від нападу з повітря або через нього. Тепер Київ має британські ракети більшого радіусу дії, і все російське озброєння в Україні – включно з Кримом – під загрозою. Російські лінії фронту вже і так були крихкими, тому узгоджені атаки на їхні тили ще більше ускладнять їхню здатність утримувати українську територію. Якщо Україна зможе ефективно використовувати ракети у поєднанні з наземними наступальними операціями, ми можемо побачити значні успіхи влітку», - прогнозує експерт.

Він закликав не помилятися у оцінці ситуації: на його думку, це справді зашкодить російським силам.

Зі слів Беґвелла, ракети більшого радіусу дії та безпілотні літальні апарати компенсують брак сучасних авіаційних засобів України.

«Останні британські пропозиції зброї є найважливішими на сьогоднішній день і розширюють межі того, що можуть запропонувати інші. Знову і знову Британія спонукала інші країни до дій, будучи першою, хто вживав певних заходів. Першою, хто надав танки, першою західною країною, яку Зеленський відвідав під час вторгнення, і станом на минулу п’ятницю, першою, хто надав ракети великої дальності. Якщо ми зможемо поширити це сприяння на передачу бойових літаків, Україна нарешті отримає рівні умови гри, на які вона заслуговує і потребує», - робить висновок військовий експерт.
Ігор Вишневський

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар