Візит Зеленського до Британії: Україні вже пообіцяли сотні ракет та ударних дронів

Прем’єр Великобританії Ріші Сунак оголосив, що Велика Британія передасть Україні сотні ракет протиповітряної оборони та нові ударні безпілотники великої дальності.

silmedia_zgcl/590kRbU4g.jpeg
Така заява була зроблена під час візиту Президента Володимира Зеленського для проведення переговорів, передає The Telegraph.

Сунак додав, що сьогоднішня зустріч відбувається у «вирішальний момент опору України», і союзники країни «не повинні їх підвести».

Нагадаємо, минулого тижня уряд Британії оголосив, що надає Києву високоточні крилаті ракети великої дальності Storm Shadow.

Анонсований Сунаком новий пакет допомоги включатиме сотні нових ударних безпілотників із радіусом дії понад 120 миль. За очікуваннями Британії, зброя підтримає Україну напередодні її очікуваного військового контрнаступу в найближчі місяці.

Востаннє український президент був у Великій Британії для переговорів із Сунаком у лютому цього року, що стало його першим візитом до Британії з початку війни. У цій поїздці він також виступив із промовою в обох палатах парламенту та зустрівся з королем Чарльзом.

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Ігор Вишневський

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар