Роковини авіакатастрофи у Броварах: що відомо про трагедію

18 січня 2023 року у Броварах Київської області сталась авіакатастрофа, в якій загинуло вище керівництво МВС. Наразі триває ознайомлення з матеріалами справи, потерпілими, підозрюваними та їх представниками.

silmedia_zgcl/rck-iJcIg.jpeg

Про це повідомляє ДБР.

Слідство авіакатастрофи

Матеріали розслідування авіакатастрофи гелікоптера складають 163 томи.

«Кожен том – це десь 250 сторінок. Для ознайомлення з усіма матеріалами потрібен час. Але у 2024 році обвинувальний акт потрапить до суду, я думаю, що десь весною ми з вами про це поговоримо», – сказала Тетяна Сапьян.
silmedia_zgcl/48Xfi15IR.jpeg

У бюро розслідувань зазначили, що про підозру повідомили п’ятьом посадовцям Державної служби України з надзвичайних ситуацій, які порушили правила безпеки польотів.

«Похвилинно відновлено день аварії. До роботи також долучалися іноземні експерти й представники французької компанії-виробника гелікоптера», – уточнила радниця ДБР.

Падіння гелікоптера у Броварах

18 січня 2023 року в Броварах на територію дитячого садочку впав гелікоптер. В авіакатастрофі загинули: міністр внутрішніх справ Денис Монастирський, державний секретар міністерства Юрій Лубкович та перший заступник міністра Євгеній Єнін.

silmedia_zgcl/hXidiJ5SR.jpeg
Фото: Getty Images

Слідство з'ясувало, що причинами трагедії стали: порушення правил польоту, технічна несправність гелікоптера та умисні дії щодо знищення гелікоптера. У трагедії загинули 14 людей, з них одна дитина, ще 31 людина отримала поранення.

Нагадаємо, що в авіатрощі загинули 14 людей, з них одна дитина. 31 особа, серед яких 13 дітей, отримали травми.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Треш"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар