Росія згодна на розслідування аварії Іл-76 якщо воно розглядатиметься як злочин української влади

24 січня у своєму зверненні Володимир Зеленський заявив, що дав доручення міністру закордонних справ України поінформувати партнерів про те, що Україна буде наполягати на міжнародному розслідуванні аварії літака у Бєлгородській області.

silmedia_zgcl/DwIOJipIg.jpeg

Нагадаємо, що 24 січня під Бєлгородом упав російський літак. Росіяни стверджують, що у ньому везли на обмін 36 українських військовополонених.

Однак речник президента рф зауважив, що країни погодиться на міжнародне розслідування, лише якщо аварія буде розглядатися як злочин української влади.

«Якщо він (президент – ред.) має на увазі міжнародне розслідування злочинних дій київського режиму – воно однозначно потрібне», – заявив Пєсков.

Зауважимо, що Генштаб опосередковано підтвердив, що ЗСУ збили російський транспортний Іл-76 в районі Бєлгорода. У відомстві зазначили, що ЗСУ відстежують точки запусків російських ракет та логістику їх постачання, зокрема з застосуванням військово-транспортної авіації.

У розвідці ж підтвердили, що 24 січня справді готувався обмін полоненими, але він не відбувся.

Наразі Україна не володіє достовірною та вичерпною інформацією з приводу того, хто саме перебував на борту літака та в якій кількості. Однак ГУР займається з'ясуванням долі всіх полонених.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Катерина Ткаченко

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар