В окупованій Авдіївці залишилися 700 жителів

В окупованій Авдіївці приблизно 700 мешканців відмовились від'їжджати з міста. До війни там проживало 30 тисяч людей.

silmedia_zgcl/Jh41oyTSg.jpeg
Авдіївка у січні 2024 року. Фото: Вадим Філашкін

Про це повідомив інспектор відділу комунікацій Національної поліції в Донецькій області та учасник евакуаційного загону «Білий янгол» Павло Дяченко в етері «Радіо Свобода».

«Це не стовідсоткова інформація, але ми розуміємо, що приблизно 700 мешканців залишалися в Авдіївці», – розповів він в програмі Свобода.Live.

Екіпаж загону «Білий янгол» зазначає, що місцеві жителі не підтримують росію та окупантів.

«Коли поліцейські екіпаж «Білих янголів» кожного дня спілкувався з людьми, евакуйовував, допомагав, привозив гуманітарку, ніхто особисто в очі не казав, що вони чекають Росію. Ні, просто хтось мовчки приймав гуманітарку або щось інше», – зазначив Павло Дяченко.

Нагадаємо, 17 лютого 2024 року Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський прийняв рішення повністю вивести Сили оборони з Авдіївки, аби уникнути оточення і зберегти життя воїнів. Окупанти намагались захопити місто ще з 2014 року. Торік у жовтні росіяни почали активні наступальні дії. З середини лютого ситуація у місті була критичною — 15 лютого бійців Третьої окремої штурмової бригади терміново відправили для посилення українських військ у районі Авдіївки. Вони чинили опір щонайменше 15 тисячам особового складу армії ворога.

Раніше, ми розповідали чому українські війська вийшли з Авдіївки.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар