Вбивав жителів Бучі: російський військовий «всиновив» викраденого українського хлопчика

Сім'я російського військового Віктора Філонова, якого підозрюють у вбивствах мирних жителів у Бучі, «всиновила» 7-річного хлопчика з окупованої території України.

silmedia_zgcl/CXbDmttSg.jpeg
скрін із відео

Окупанти заявили, що батьки 7-річного Олега загинули на Донеччині. Хлопчика з іншими дітьми нібито вивезли з-під обстрілів 2022 року.

До так званого «усиновлення» Олег жив у дитячому будинку Псковської області. Його забрала родина російського бійця Віктора Філонова. Дружина окупанта Марія заявила, що перші роки життя Олега нібито пройшли під регулярними обстрілами, однак Філонови «були готові до цього», адже самі «неодноразово їздили на передову».

Пропагандистські ЗМІ зазначили, що Віктор Філонов військовослужбовець зі «стажем» та виховуватиме хлопчика «патріотом росії».

Військового армії рф Віктора Філонова підозрюють у численних злочинах у Бучі й Бородянці та вбивстві мирних жителів. Його внесли до бази «Миротворця».

silmedia_zgcl/YxE-kptIR.jpeg
«Професійний вбивця, мародер і кат. У складі 234 ДШП у лютому — березні 2022-го брав участь у вбивствах та терорі мирних громадян м. Бучі, м. Бородянки та ін. міст та сіл України», — йдеться на сайті Центру.

Нагадаємо, як росіяни викрадають українських дітей — розслідування.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар