З полону звільнили оборонця «Азовсталі», чию сім'ю вбила російська ракета у Дніпрі

31 січня з російського полону звільнили 207 українських захисників. Серед визволених опинився молодший сержант Захар, родина якого загинула через ракетний удар по Дніпру.

silmedia_zgcl/AXPogLpIR.jpeg

Молодший сержант Захар та його дружина Тетяна обороняли Маріуполь. У травні 2022 року після евакуації з «Азовсталі» вони разом потрапили у російський полон. Першою обміняли Тетяну, вона разом з двома доньками переїхали до Дніпра.

14 січня 2023 року росіяни атакували ракетами багатоповерхівку у Дніпрі. Від удару загинули 46 людей, серед них — Тетяна з молодшою донькою та матір’ю чоловіка. 19-річна донька Руслана чекає на повернення тата додому.

Повернення захисників з інших регіонів

Прикордонник з Одещини

У п’ятдесятому обміні полонених в Україну повернувся штаб-сержант Олег Чернишов. Захисник з Одещини боронив острів Зміїний від окупантів.

Воїн підписав свій перший контракт на роботу в прикордонній службі у 2013 році, у 2014 він боронив кордони України на сході. На початку повномасштабного вторгнення захисник із побратимами тримав оборону острову Зміїний та потрапив у полон.

silmedia_zgcl/6ccTgLtIR.png

Військовий лікар із Житомирщини

31 січня в Україну повернули військового лікаря Андрія Наймана, який потрапив у полон 18 травня 2022 року в Маріуполі. Житель Житомирщини лікував військових і цивільних на території «Азовсталі». Він опинився там після того, як Маріупольський військовий шпиталь, де він працював, російські війська зруйнували авіаударом.

silmedia_zgcl/pIvwzLpSR.jpeg

Нагадаємо, 31 січня з полону звільнили оборонців Маріуполя, військових, що були на «Азовсталі», острові Зміїний, Донецькому, Запорізькому, Харківському, Луганському, Херсонському та Сумському напрямках.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар